Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 13.12.2021, 13:14
azor napisał(a):Wyświetl post
Zwolnić - czytaj wyczekać do końca kontraktu i pożegnać, ewentualnie jakimś cudem wypchnąć z klubu nawet za darmo. Myślenie nie boli.
No, ale dalej to jest niespójne logicznie. To ja mam darmozjada, partacza utrzymywac do końca kontraktu i mu wypłacać całość, gdyż się z nim tak umówiłem, a on nie chce biegać? Tak jak pisałem, niech poprosi o rozwiązanie i nara jak mu się nie chce, a nie ja mam sponsorować lenia i nieroba.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 13.12.2021 o godz. 15:06.

Odpowiedz cytując