Temat
:
[XVIII kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 11-12-2021, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Garret
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
117
13.12.2021, 13:01
Jak coś wiecie, to powiedzcie, bo od "wiem, ale nie powiem" to jest już z tysiąc pseudoinformatorów na twitterze.
A jak nie macie zamiaru mówić, to nie piszcie w ogóle.
Garret
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Garret
Znajdź inne posty napisane przez Garret