|
To zależy jak sobie zdefiniujesz "najbardziej żałosną".
Przypominam, że jest klub z większego miasta niż Kraków, o budżecie o jakim my obecnie możemy tylko pomarzyć będący za nami w tabeli i kompromitujący się od wielu meczów, mimo posiadania zawodników zdecydowanie wyżej wycenianych na rynku niż nasi ...
|