Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15154
Stary 13.12.2021, 08:43
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD

Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś...
Różnica jest taka, że w Pogoni Silva jest zwykłym wyrobnikiem i gościem od noszenia fortepianu. Nie jest żadnym liderem i to działa na jego korzyść, bo od ciągnięcia zespołu do przodu w Szczecinie są inni.

U nas liczono, że gość zostanie liderem ale przy jego mentalności nigdy nie było to możliwe. Dlatego przepadł. I dobrze, że został odpalony. Jesteśmy na zupełnie innym etapie niż Pogoń dlatego tacy piłkarze są nam w tym momencie zbędni.
Odpowiedz cytując