guardian_angel napisał(a):

|
Inni ciągną do góry. Przecież widać było od razu, że to niezły grajek. Tak samo jestem na 99% pewien, że gdyby do innej ekipy poszedł Savic czy Mahioudi, to z miejsca mieliby pierwszy skład i zaczęli grać parę poziomów wyżej niż to co u nas. Na piłakrzy, którzy sami z siebie wzniosą się ponad piłkarskie gówno nas nie stać.
|
A nie jest trochę tak, że to Hyballa go skreślił?