Stelio napisał(a):

Tak mi się właśnie tylko przypomina do odnotowania, JCS kolejny raz w wyjściowej 11 Pogoni na mecz z Górnikiem Zabrze, Pogoni która będzie sie biła o mistrza w tym sezonie XDDDD
Taki obraz nasz w ostatnim czasie, ludzie którzy tutaj gówno grają wyjeżdżają i nagle potrafią się odnaleźć w lepszych ekipach może po prostu atmosfera jest toskyczna czy coś...
|
Z tego samego powodu, dla którego Zieliński w reprezentacji nie zbliża się do tego co gra w Napoli. Ma innych ludzi obok siebie i inną taktykę realizowania.
Podobnie El Mahdui, dawałby nam zdecydowanie więcej z lepszymi piłkarzami wokół siebie, w drużynie, która ma jakość i dominuje. W słabej Wiśle, która traci często kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, wychodzi jego pięta Achillesowa (mimo innych zalet) czyli fizyczność (o czym zresztą sam wspomina w wywiadzie, do którego ktoś na forum podawał link).
Ogólnie, być może, czasem, nawet, jeśli ściągamy solidnych piłkarzy, to niekoniecznie do tego co chcemy grać. I to problem. Dlatego potrzebna jest stabilizacja, i powolna wymiana najsłabszych ogniw, bez kolejnych rewolucji.