|
brak zwyciestwa z Termalika to juz koniec calego zaufania nie tylko dla trenera, bo on to juz dawno stracil i widac, ze to juz nie wypali, ale dla naszych wlascicieli ze z premedytacja nie reaguja na upadek sportowy i grozi nam spadek
no chyba, ze oni to akceptuja, ale to pora przestac ludzi oklamywac i powiedziec to wprost
|