Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 12.12.2021, 16:00
brak zwyciestwa z Termalika to juz koniec calego zaufania nie tylko dla trenera, bo on to juz dawno stracil i widac, ze to juz nie wypali, ale dla naszych wlascicieli ze z premedytacja nie reaguja na upadek sportowy i grozi nam spadek

no chyba, ze oni to akceptuja, ale to pora przestac ludzi oklamywac i powiedziec to wprost
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując