|
Po dzisiejszym meczu jesteś coraz głębiej w czarnej dupie. Z tym trenerem i z tymi ludźmi ciężko będzie o utrzymanie. Zmiany w dzisiejszym meczu dramatyczne. Zejście Żukowa oka bo nic nie grał ale czemu od razu zszedł Savić , który dziś naprawdę się starał? czemu tak późno zszedł l Kliment a wszedł FBF? kolejny mecz w którym trener traci głowę
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|