|
Czerwona dla Frydrycha słuszna - o ile w pierwszej fazie przepychanie się ręką nie mogło spowodować upadku, to Michal przewracając się trafił w nogi przeciwnika...
Natomiast sytuacja Plewka - Żubrowski to skandal. Patryk wchodził przed przeciwnika, a ten go zahaczył i spowodował upadek. Ślepy sędzia wymyślił symulowanie, a potem próbował go uratować VAR, ale niestety nie było kontaktu w polu karnym. W tej sytuacji należał się rzut wolny dla Wisły i druga żółta dla Żubrowskiego.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|