Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1370
Stary 11.12.2021, 19:31
Czerwona dla Frydrycha słuszna - o ile w pierwszej fazie przepychanie się ręką nie mogło spowodować upadku, to Michal przewracając się trafił w nogi przeciwnika...


Natomiast sytuacja Plewka - Żubrowski to skandal. Patryk wchodził przed przeciwnika, a ten go zahaczył i spowodował upadek. Ślepy sędzia wymyślił symulowanie, a potem próbował go uratować VAR, ale niestety nie było kontaktu w polu karnym. W tej sytuacji należał się rzut wolny dla Wisły i druga żółta dla Żubrowskiego.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując