Szneka napisał(a):

Kieszek-broni się
Biegański- broni się
Rosa- trzeci bramkarz, bez szans na grę
Hanousek- obniża loty zdecydowanie.z solidnego zawodnika zrobił się średniak i obniża poziom
Uryga-brak słów. zagrał 3 mecze i znowu kontuzja
Aschraf- broni się, chociaż mnie do końca nie przekonuje
Skvarka- po pierwszym meczu z Zagłębiem byłem nim zachwycony, teraz średniak ale bez przebłysków
Hugi- słabiutki zawodnik .w żadnym meczu nie pokazał nic co predysponowałoby go ,do pozostania u nas
Młyński - po dobrym początku zdecydowanie obniżył loty. plusem młody wiek
Kliment- po znakomitym meczu z Zagłębiem później cień zawodnika
Sobol- słabiak niesamowity. musi pójść gdzieś na wypożyczenie bo u nas nie pogra
Ogólnie dla Hanouska potrzebny rywal do walki o miejsce w składzie. Licząc na odejście Mehremicia i Sadloka potrzebny ktoś do środka obrony. Solidny skrzydłowy bo raczej z Hugiego nie będzie nic. no i napastnik. Przy pierwszej okazji pożegnać FBF i Kliemnta a sprowadzić kogoś pokroju Turgemana.
|
Iprocz Bieganskiego nikt sie nie broni , skladowisko szrotuvi tyle , to sa zakupy GŁardioli lentilkiwego , przy Guli to taki Hyballa jest Jurgenem Klopem