Szneka napisał(a):

|
Hugi- słabiutki zawodnik .w żadnym meczu nie pokazał nic co predysponowałoby go ,do pozostania u nas
|
Zanotował 4 asysty w 335 min gry, co daje asystę co niespełna 84 minuty gry - to jak na naszą ofensywną impotencję wynik raczej przyzwoity.