MaLk napisał(a):

|
Teraz mamy 21/22, 17 kolejek za sobą, 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej i (wirtualne) 6 punktów przewagi nad miejscem spadkowym.
|
Tylko trzeba zauważyć, że tabela pod nami jest niekompletna, brakuje meczów Legia-Termalica i Legia-Zagłębie, hipotetycznie gdyby skompletowali te mecze nasza przewaga mogłaby zmaleć do 3 punktów przewagi przy wynikach Legia - Termalica 2 i Legia - Zagłębie 1, ale się tego nie dowiemy bo mecz Legia-Termalica dopiero na wiosnę co dla mnie jest trochę skandaliczne, jakby chcieli to by znaleźli w grudniu termin na ten mecz