|
uderza zwlaszcza nie adekwatny rozklad wynagrodzen w stosunku do zasadnosci pozostania pilkarza w kadrze
np byla dyskusja kieszek vs bieganski
ogolnie opienie byly w obie strony , ale z lekka przewaga bieganskiego
ale zrobmy zalozenie ze kieszek jest lepszy abym mogl postawic pytanie:
czy rola kieszka w kadrze jest na tyle istotna abym placic mu 9,5 x wiecej niz bieganskiemu
itd
|