Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2215
Stary 08.12.2021, 08:49
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Teraz mamy 21/22, 17 kolejek za sobą, 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej i (wirtualne) 6 punktów przewagi nad miejscem spadkowym.
pytanie czy pepe bral tam punktacje z koncowki rundy jesiennej czy z polmetka sezonu , bo zamieszanie nazewnicze z tym jest

pol sezonu wlasnie za nami , czyli de facto runda jesienna , zostaly 2 kolejki wiosenne ktore gramy jesienią , z tym nazewnictwem roznie bywalo na przestrzeni lat
Odpowiedz cytując