MaLk napisał(a):

|
Teraz mamy 21/22, 17 kolejek za sobą, 2 kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej i (wirtualne) 6 punktów przewagi nad miejscem spadkowym.
|
pytanie czy pepe bral tam punktacje z koncowki rundy jesiennej czy z polmetka sezonu , bo zamieszanie nazewnicze z tym jest
pol sezonu wlasnie za nami , czyli de facto runda jesienna , zostaly 2 kolejki wiosenne ktore gramy jesienią , z tym nazewnictwem roznie bywalo na przestrzeni lat