Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 07.12.2021, 21:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale ja tu nie dowodzę geniuszu Hyballi. Tylko fakt, że ten impuls, który wniósł potrafił zmienić drużynę z dnia na dzień. O to właśnie granie do upadłego chodzi. Tak grać do upadłego powinni zawsze bo za to dostają pieniądze. Kwestia tylko jak ich do takiej postawy skłonić. Jak taką postawę wymusić. I umiejętności są tu drugorzędne, decydująca jest chęć, ten impuls, który trzeba podtrzymywać bo jak nie to zanika i zaczyna się bryndza.
Ale zauważ, że już w ostatnich meczach ta cecha grania do końca i to z coraz większym zaangażowaniem im bliżej do końca meczu pojawiła się.
Tak było z Widzewem. Wcześniej z Jagą i Radomiakiem, wczoraj z Wartą.
Naprawdę, im bliżej 90 minut, a wynik jest niekorzystny, zapieprzamy coraz bardziej.

Wskazałem na to już jakiś czas temu i drużyna to potwierdza.
Może nie wychodzi, ale jest "zapieprzanie".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując