Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2214
Stary 07.12.2021, 21:30
To tak a propos braku postepow, o ktorych sie non stop pier*doli Robimy dokladnie takie postepy na jakie mozemy sobie pozwolic tkwiac w ułudzie bycia WISŁA KRAKÓW I GRANIA PIŁKA i brania piłkarzy z łapanki do takiego stylu gry.
Odpowiedz cytując