|
W grze wygląda elegancko i potrafi fajnie podać do przodu, ale w obronie... no ja przynajmniej mam wrażenie, że jak tylko jest pod pressingiem to straci/poda w jakiś niebezpieczny sposób do tyłu... On ma zawsze taki moment zawahania, który z bardziej zdeterminowanym przeciwnikiem kończy się stratą. Widziałbym go z jakimś bardziej ogarniętym kolegą, który by go zabezpieczał.
Z drugiej strony mając za plecami takich artystów jak Szota czy Sadlok to może i Ngolo Kante miałby ze stresu związane nogi xD
|