Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 07.12.2021, 15:36
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na to co pisał Jaro Królewski to właściciele mieli świadomość co robią.
To raczej nasze pierwsze miejsce po 1 i 2 kolejce rozbudziło apetyty:

https://twitter.com/jarokrolewski/st...68791147425793
Frustruje i mnie ta Wisła, bo trudno żeby nie frustrowała. Ale podpisuję się pod tym co napisał Jarek przed sezonem i liczę na to, że w zimę uda nam się zrobić jakiś krok w kierunku stabilizacji kadrowej. Fascynujące jest to, że ludzie i tak oczekiwali raczej górnej połówki, nie bacząc na te – mocno realistyczne, jak widać – słowa Królewskiego.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując