pepe72 napisał(a):

Frustruje i mnie ta Wisła, bo trudno żeby nie frustrowała. Ale podpisuję się pod tym co napisał Jarek przed sezonem i liczę na to, że w zimę uda nam się zrobić jakiś krok w kierunku stabilizacji kadrowej. Fascynujące jest to, że ludzie i tak oczekiwali raczej górnej połówki, nie bacząc na te – mocno realistyczne, jak widać – słowa Królewskiego.