|
Wystarczy jak Gula zacznie sie uczyc na bledach. Dobrym poczatkiem bedzie Skvarka na lawce/trybunach. Przeciez permanetnie ciagle i ustawicznie gra zle i jest w 11. Co Skvarka musi zrobic aby nie byc w 11. Za Carillo gral taki Mitrovic. Teraz jest Skvarka.
|