|
1. Nowy lewy obrońca
2. Nowy defensywny pomocnik żeby Aschraf poszedł na 8
3. Nowa 10, która da kilka prostopadłych piłek w meczu.
4. Napastnik a nie podpierdółka
Do odejścia powinni przygotować się: Savić, Kuveljić, Sadlok.
Jeśli odejdzie Yeboah - potrzebujemy skrzydłowego - może tego czornego z Litwy.
Jeśli odejdzie Forbes, potrzebujemy jeszcze jednego napastnika. Być może Kacper Chełmecki, ale dla niego lepsze byłoby zapewne wypożyczenie do I ligi.
Bezwzględnie trzeba wypożyczyć do I ligi Wachowiaka i jednego z pary Szot-Gruszkowski. Wczoraj w Grodzisku Grucha był najsłabszy na boisku. Rywalizacja z drugim młodzieżowcem im nie służy.
Do what you mean and mean what you do.
|