Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 06.12.2021, 23:47
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Pasieczny ewidentnie dał do zrozumienia że zmian nie będzie.

Ta druzyna nie ma niestety niczego poza kapitanem Frydrychem i bramkarzami.
Potrzebujemy jednego na boku i jedengo do srodka i Forbesem coś czasem strzelą i sie utrzymamy, a co w lecie, zobaczymy.
Tak powiedział. Ale był raczej zdania, że ostatnie mecze wywindują nas w okolice środka tabeli. Wygląda na to, że raczej niekoniecznie.
Inna sprawa że nie mamy zbytnio kasy, więc zasadniczo ten jeden na boku i jeden do środka to priorytety. Gdyby się jeszcze trafił jakiś LO i ofensywny napastnik....marzenia...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując