pan_premier napisał(a):

Pasieczny ewidentnie dał do zrozumienia że zmian nie będzie.
Ta druzyna nie ma niestety niczego poza kapitanem Frydrychem i bramkarzami.
Potrzebujemy jednego na boku i jedengo do srodka i Forbesem coś czasem strzelą i sie utrzymamy, a co w lecie, zobaczymy.
|
Tak powiedział. Ale był raczej zdania, że ostatnie mecze wywindują nas w okolice środka tabeli. Wygląda na to, że raczej niekoniecznie.
Inna sprawa że nie mamy zbytnio kasy, więc zasadniczo ten jeden na boku i jeden do środka to priorytety. Gdyby się jeszcze trafił jakiś LO i ofensywny napastnik....marzenia...