Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2021, 21:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Nie ma gry zespołowej, podania są głównie do tyłu i w bok.
Nasza gra "z kontry" to też dobry kabaret.

Wygląda to tak:
1. odbieramy piłkę
2. podajemy 15-20 metrów do przodu,
3. wtem zawodnik z piłką odwraca się bokiem albo tyłem do bramki rywala i patrzy, gdzie by tu do tyłu odegrać,
4. wszyscy spóźnieni piłkarze rywala wracają na pozycje.
5. Wtedy zaczynajmy grać "swoje" czyli pińcet bezcelowych podań wszerz.

Nie pamiętam abyśmy w tym sezonie rozegrali jakaś kontrę (poza czysto indywidualnymi akcjami, jak Yaw z Legią).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując