Karherop napisał(a):

Jest cała masa zawodników która nie gra/gra sporadycznie i stanowi marginalne znaczenie dla naszej gry: Buchalik, Mehremic, Hugi, Kuveljic, Savic
Jednak jeśli słyszę o braku zaangażowania to rozumiem że mówimy o wyjściowej 11? Bo raczej ciężko zwalać na wynik drużyny zawodnika który rozegrał 5% możliwego czasu gry.
Jeśli byłbym obiektywny to wskazalbym Sadloka, Hanouska, Klimenta pierwsi do wywalenia.
Młodzi - ich pomijam, jak ktoś nie ogarnia to wypożyczyć
Zostaje Skvarka, Mahdoui, Yeboah, FBF, Zukov
Jedyny że starszyzny co do którego nie można mieć większych zastrzeżeń to Frydrych
Kto tak naprawdę odejdzie w zimie? Przekonamy się
|
Pierwsi do wywalenia są Mehremić (z jakiegoś powodu nie korzystamy z jego usług, nie ma wiec sensu, żeby pozostawał naszym zawodnikiem), Savić (miał sporo czasu pod okiem kilku trenerów, żeby udowodnić swoją przydatność, Kuvelić (jak Savić). Sadlok nie zostanie odstrzelony. Jest jeszcze Żukow. Latem go nie przedłużymy, a czy zechcemy się pozbyć na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu?
Realistycznie nie odejdzie nikt z letniego zaciągu. Trzeba trochę więcej czasu, żeby ocenić tych zawodników. Poza tym mają 2-3 letnie kontrakty, co nie ułatwia sprawy...