|
Zgodzę się że Gula bardzo zlekceważył naszą ligę. O braku SFG w ataku i obronie już pisałem wielokrotnie. Nie mamy żadnych schematów ofensywnych. Na chwilę obecną wygląda to tak jakby Gula przyszedł tydzień temu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|