Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1544
Stary 01.12.2021, 13:04
Praca z psychologiem to nie jest ani odkrycie, ani żadna nowość, ani panaceum na całe zło. Przecież kilku chłopaków wspominało że stale z nim pracują np Plewka.

Akademia Wisły ma swojego psychologa który właśnie ma służyć młodym chłopakom.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.12.2021 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując