|
Praca z psychologiem to nie jest ani odkrycie, ani żadna nowość, ani panaceum na całe zło. Przecież kilku chłopaków wspominało że stale z nim pracują np Plewka.
Akademia Wisły ma swojego psychologa który właśnie ma służyć młodym chłopakom.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.12.2021 o godz. 15:11.
|