krysztal napisał(a):

|
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat
|
Dla mnie Skvarka może zostać, o ile zostanie cofnięty na 8 a na jego pozycji będzie ktoś kto będzie realnie stwarzać sytuację w ofensywie.
Przecież ten jego "soczysty strzał" z Radomniakiem to bodajze taka pierwsza próba zza pola karnego w tym sezonie (nie liczę tych strzelanych w kosmos). Generalnie się jednak zgodzę, że facet stał się kozłem ofiarnym, bo na pewno widać po nim zaangażowanie. Gorzej z udźwignięciem odpowiedzialności i samymi umiejętnościami.