topamers napisał(a):

pomijając kwestie piłkarskie, gdzie najzwyczajniej w świecie się nie sprawdził - polecam przypomnieć sobie, jakie wiadereczka pomyj szły na chłopa, za to że chciał odzyskać swój hajs, a kumanci, którzy nawet na tym forum do dzisiaj są obecni, twierdzili że to postawa niegodna bycia "Wiślakiem"