Wyświetl pojedynczy post
topamers
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23164
Stary 30.11.2021, 09:14
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat
Skvarka nowym Boguskim forum Szkoda, że w tamtym sezonie tak po występach Savica nie jeździli tylko się Carlosowi obrywało
Odpowiedz cytując