krysztal napisał(a):

|
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat
|
Skvarka nowym Boguskim forum

Szkoda, że w tamtym sezonie tak po występach Savica nie jeździli tylko się Carlosowi obrywało
