Karherop napisał(a):

Czyli Chrapkę za Mahdiouiego, Konczkowski za Hanouska, Drygas za Skvarke i jedziemy z ta liga?
|
Weżcie się już odseparujcie od tego Skvarki.W meczu z Radomiakiem to po nim jednym chyba było widać wqrwienie po stracie bramki i chęć jak najszybszego odrobienia strat