|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
|
#1534

29.11.2021, 21:49
|
FraMat napisał(a): 
|
Bardzo ciekawy tekst, choć nie do końca się zgadzam, że tylko obecność w drużynie lidera/liderów mających obycie w ekstraklasie, a więc takich jak Głowa, Wasyl, wcześniej Kosa, Szymek, Stolarz daje gwarancję powstania silnej drużyny.
|
A kto to byl Stolarz ? 
|
|