Mixu napisał(a):

|
I wniosek jest prosty: na zagranicznym szrocie się kadry nie zbuduje i czasem lepiej wydać na sprawdzonych ekstraklasowych kopaczy.
|
Atrykuły b fajne. Do pierwszego nie ma sie co doczepić - sami bysmy zaśpiewali ściągaj Słowaków, wpuszczaj młodych,yyy no właśnie, przecież też są
W drugim tez racja, ale szanujmy się, Maki, Jankowski za yyy Młyńskiego? Z całym brakiem szacunku do jego ostatnich meczów to jednak nie. A może Janicki?
Niech im Mielec lekkim będzie.
Po prostu nie każdy doświadczony da to coś, tak jak sie okazało, że nie każdy młody jest taki dobry. widzimy to tydzień w tydzień.