Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1532
Stary 29.11.2021, 20:49
Mixu napisał(a):Wyświetl post
I wniosek jest prosty: na zagranicznym szrocie się kadry nie zbuduje i czasem lepiej wydać na sprawdzonych ekstraklasowych kopaczy.
Atrykuły b fajne. Do pierwszego nie ma sie co doczepić - sami bysmy zaśpiewali ściągaj Słowaków, wpuszczaj młodych,yyy no właśnie, przecież też są

W drugim tez racja, ale szanujmy się, Maki, Jankowski za yyy Młyńskiego? Z całym brakiem szacunku do jego ostatnich meczów to jednak nie. A może Janicki?

Niech im Mielec lekkim będzie.

Po prostu nie każdy doświadczony da to coś, tak jak sie okazało, że nie każdy młody jest taki dobry. widzimy to tydzień w tydzień.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując