bódyń napisał(a):

|
Nasza polityka transferowa to wyrzucenie Abramowicza i SIlve. Chociaz z ich perspektywy graja teraz w lepszych klubach. Awans sportowy zaliczyli. Z drugiej strony to Hyballa ktory tez mial tu sporo zwolennikow.
|
Znajdziecie głosy kibiców którzy za nimi płakali w momencie ich odejścia. Teraz to łatwo oceniać te transfery.