|
Tutaj na forum jest taka funkcją obok nicku każdego użytkownika: IGNORUJ, szczerze polecam.
Przemyślenia niektórych userów mogą być na prawdę szkodliwe dla zdrowia.
Jak ktoś nie chce zauważyć żadnych pozytywów to na prawdę szkoda energii i zdrowia - niech żyje w swoim smutnym świecie.
|