TSWojtas napisał(a):

Potrzebujemy co najmniej 3 DOBRYCH piłkarzy -
defensywnego pomocnika
ofensywnego pomocnika
napastnika
W zimie zapożyczyć się (chyba że ktoś kupi Yawa) i ściągnąć takich piłkarzy a w lecie pozbyć się :
Sadloka
Buchalika
Kieszka
Adiego
Hanouska
Hugiego
Savica
Forbsa
Zdybowicza
Sobola
Skvarki
Kliementa
i budżet się zrównoważy.
|
Kilku tak, ale np. Kieszek nie.
Na każdej pozycji musi być zastępca i z całym szacunkiem dla Biegańskiego to jak straci konkurencję to mu mobilizacja może spaść.
I przydało by się odpalić drużynę rezerw.