Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.11.2021, 12:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
roznica z Wujem jest taka , ze przynajmniej jak juz bedzie, to skoncza sie dywagacje czy go zwolnic czy nie , bo w obecnej sytuacji wlascicielskiej bedzie niezatapialny , co nam kibicom pozwoli odetchnac z ulga i bedziemy mogli spokojnie zaczac narzec na inne obszary
Np. czy na mecz wyjazdowy do Niepołomic wpuszczą przyjezdnych kibiców z Krakowa.

Jaro Królewski wczoraj napisał, że do zimy żadnych nerwowych ruchów nie będzie.

Jaro Królewski twiter napisał(a):
1.Zgodnie z wpisem, realna ocena sytuacji przed sezonem
2. Próbować zajść w PP jak najdalej
3.Ogrywać młodzież (5 zawodników poniżej <=22 lat wczoraj w p. jedenastce)
4.Więcej zaangażowania i koncentracji na boisku
5.Więcej pragmatyzmu w taktyce
6.Wzmocnienia w zimie [1/4]
Jaro Królewski 13 maja napisał(a):
W następnym sezonie 5-7 zespołów moim zdaniem i pewnie nie tylko będzie bić się o utrzymanie. Chcielibyśmy być poza tą grupą - natomiast mamy świadomość, że to tez będzie wyzwanie. Natomiast wciąż priorytetem jest stabilność finansowa i spłacanie zobowiązań. 8-11 realne.
https://twitter.com/jarokrolewski/st...28491794341891
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując