Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
roznica z Wujem jest taka , ze przynajmniej jak juz bedzie, to skoncza sie dywagacje czy go zwolnic czy nie , bo w obecnej sytuacji wlascicielskiej bedzie niezatapialny , co nam kibicom pozwoli odetchnac z ulga i bedziemy mogli spokojnie zaczac narzec na inne obszary
|
Np. czy na mecz wyjazdowy do Niepołomic wpuszczą przyjezdnych kibiców z Krakowa.
Jaro Królewski wczoraj napisał, że do zimy żadnych nerwowych ruchów nie będzie.
Jaro Królewski twiter napisał(a):
1.Zgodnie z wpisem, realna ocena sytuacji przed sezonem
2. Próbować zajść w PP jak najdalej
3.Ogrywać młodzież (5 zawodników poniżej <=22 lat wczoraj w p. jedenastce)
4.Więcej zaangażowania i koncentracji na boisku
5.Więcej pragmatyzmu w taktyce
6.Wzmocnienia w zimie [1/4]
Jaro Królewski 13 maja napisał(a):
|
W następnym sezonie 5-7 zespołów moim zdaniem i pewnie nie tylko będzie bić się o utrzymanie. Chcielibyśmy być poza tą grupą - natomiast mamy świadomość, że to tez będzie wyzwanie. Natomiast wciąż priorytetem jest stabilność finansowa i spłacanie zobowiązań. 8-11 realne.
|
|
https://twitter.com/jarokrolewski/st...28491794341891