Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1731
Stary 28.11.2021, 09:53
Dobra, żeby nie zaśmiecać innych tematów.

Używa tutaj ktoś Virgin?

https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny

30 dychy i pełny wypas.

Ogólnie chodzi mi o zasięg, czy są jakiekolwiek różnice między "dużymi" operatorami a sieciami, które tylko "wypożyczają" przekaźniki od innych.

Edit. Czytając opinie na forach mam wątpliwości, ludzie narzekają na zrywający net np. już nie mówiąc że kontakt do BOK prawie nie istnieje.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 28.11.2021 o godz. 10:13.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując