Dobra, żeby nie zaśmiecać innych tematów.
Używa tutaj ktoś Virgin?
https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny
30 dychy i pełny wypas.
Ogólnie chodzi mi o zasięg, czy są jakiekolwiek różnice między "dużymi" operatorami a sieciami, które tylko "wypożyczają" przekaźniki od innych.
Edit. Czytając opinie na forach mam wątpliwości, ludzie narzekają na zrywający net np. już nie mówiąc że kontakt do BOK prawie nie istnieje.