Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23152
Stary 28.11.2021, 08:36
Czyli cykl Wisly trwa w najlepsze
1. Nowy sezon , nowe nadzieje
2.Zbliza sie Mikolaj czas na zmiane trenera
3. Nadchodzi zima, czas na wywalenie pol skladu
4. Wiosna walka o utrzymanie
5. Utrzymujemy sie
6. Kupujemy pol skladu.
7. No to teraz walczymy o pucharay
8. Nowy sezon nowe nadzieje
Odpowiedz cytując