Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1508
Stary 28.11.2021, 00:21
Co wyglada az tak zle?
13 miejsce w tabeli?
Duzo mniejsze dlugi niz na starcie?
Piszac, ze nasza sytuacja w tym momencie wyglada "az tak zle" to chyba trzeba bylo miec jakies turbo wymagania typu pierwsza piatka i sprzedaz zawodnikow za 5 milionow euro

Mozliwosci sa takie same jak byly w tamtym sezonie i beda w przyszlym, bo dlaczego mialyby byc inne? Rozbije ktos bank czy co? Jedyna roznica in plus na jaka mozna liczyc to lepszej jakosci szrot sprowadzony dzieki Pasiecznemu. Pozyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując