Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1506
Stary 27.11.2021, 23:15
Cymes napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że wczorajsze twity Królewskiego już były swego rodzaju przyznaniem się do błędu.
Uważam, że Gula i Pasieczny od początku wiedzieli, że ilość pracy do wykonania sportowo i personalnie z tą kadrą jest gigantyczna, ale zarząd chciał wyciągnąć pijarowo z letnich zmian więcej niż powinien.Efekt jest taki, że obydwaj są ubabrani bardziej niż powinni przy sprzątaniu gówna, którego nie nasrali.
Myślę jednak, że nikt nie spodziewał się, że będzie to wyglądać aż tak źle.
W tym momencie możliwości jest naprawdę niewiele, podobnie jak pieniędzy w skarbcu.
Kluczowym będzie uwolnienie się z najdroższych kontraktów oraz/lub mądre zainwestowanie środków ze sprzedaży YY.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując