Karherop napisał(a):

|
Czego teraz nie zrobi trio i tak przyzna się do kolejnego błędu.
|
Wydaje mi się, że wczorajsze twity Królewskiego już były swego rodzaju przyznaniem się do błędu.
Uważam, że Gula i Pasieczny od początku wiedzieli, że ilość pracy do wykonania sportowo i personalnie z tą kadrą jest gigantyczna, ale zarząd chciał wyciągnąć pijarowo z letnich zmian więcej niż powinien.Efekt jest taki, że obydwaj są ubabrani bardziej niż powinni przy sprzątaniu gówna, którego nie nasrali.