Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.11.2021, 18:44
Raffaello89 napisał(a):Wyświetl post
Tak, przepraszam jesli kogoś uraziłem. Duze w....ienie pomeczowe, nie moglem sie powstrzymać.

Zibi7.
Tak pozbył sie kilku zawodników i w ich miejsce sprowadził kolejny szrot w postaci Mawutora (testował go w klubie kilka tygodni) i Tima Halla ( aprobował tego zawodnika twierdzac ze zna jego umiejetnosci z ligi slowackiej). Reszty nie chce mi sie juz komentować.

Pokaż jaja i podaj nazwisko kandydata na trenera. Bo jedyne co ci wychodzi to umniejszanie sukcesów i dyskredytacja obecnego.
Nie liczyłbym na to. Kolega ma podobne podejście jak wolfy. "Wyjebać trenera, bo będzie gorzej!" A kogo zatrudnić? Później będziemy się martwić. Ewentualnie "kogokolwiek, kto nas poukłada/zna ligę/dopasuje grę do piłkarzy". Takie .......enie, żeby nic sensownego nie powiedzieć.
Odpowiedz cytując