Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.11.2021, 18:16
universe napisał(a):Wyświetl post
Wiesz kto najchętniej innych wyzywa od głupców? No właśnie

Uważam, że Jerzy Brzęczek to OK pomysł. Może kadra to były wtedy za wysokie progi ale teraz...w Wisełce ? Why not?!
Tak, przepraszam jesli kogoś uraziłem. Duze w....ienie pomeczowe, nie moglem sie powstrzymać.

Zibi7.
Tak pozbył sie kilku zawodników i w ich miejsce sprowadził kolejny szrot w postaci Mawutora (testował go w klubie kilka tygodni) i Tima Halla ( aprobował tego zawodnika twierdzac ze zna jego umiejetnosci z ligi slowackiej). Reszty nie chce mi sie juz komentować.

Pokaż jaja i podaj nazwisko kandydata na trenera. Bo jedyne co ci wychodzi to umniejszanie sukcesów i dyskredytacja obecnego.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując