Tak, przepraszam jesli kogoś uraziłem. Duze w....ienie pomeczowe, nie moglem sie powstrzymać.
Zibi7.
Tak pozbył sie kilku zawodników i w ich miejsce sprowadził kolejny szrot w postaci Mawutora (testował go w klubie kilka tygodni) i Tima Halla ( aprobował tego zawodnika twierdzac ze zna jego umiejetnosci z ligi slowackiej). Reszty nie chce mi sie juz komentować.
Pokaż jaja i podaj nazwisko kandydata na trenera. Bo jedyne co ci wychodzi to umniejszanie sukcesów i dyskredytacja obecnego.