Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1499
Stary 27.11.2021, 17:29
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nikt niczego nie sabotuje. Psychika i motywacja nie jest u nich najmocniejsza, ale daruj sobie te frustracje i teorie spiskowe w każdym temacie i w każdym poście.

BTW:
https://mobile.twitter.com/jarokrole...37176318824449
Jak ktoś jest ślepy na rzeczywistość to wszystko sobie wytłumaczy przypadkiem, zbiegiem okoliczności i podobnym mydleniem oczu. Taki ześlepieniec zawsze logiczny ciąg przyczyny i skutku odrzuca nazywając go teorią spiskową .

Teraz może nie sabotują, ale tak robili pod koniec zeszłego sezonu, nikt ich za to nie potępił nikt ich nie zwyzywał, a wręcz taką postawę olewactwa i myślenia o własnej dupie pochwalał. Więc przywykli i jak jest problem to każdy odwraca się dupą i myśli o sobie. Mógł Gruszkowski próbować wrzucać, ale gdyby mu nie wyszło to byłoby że spieprzyl więc po co ma się wystawiać...

I co w takiej sytuacji kolego czaro? Gruszkowski dał dupy teoretycznie czy praktycznie spiskowo czy nie? Jak na taką postawę reagować? Zjebać, pogłaskać czy nie zauważyć?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując