Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1497
Stary 27.11.2021, 16:20
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ok. Bo chwilami się gubię, co sądzisz. Czy Gula jest zły sam w sobie, czy zły dla Wisły. Na pewno sporo osób uważa, że zły sam w sobie, w co ja akurat wątpię.

Jestem już tym tematem i Wisłą zmęczony. Miałem wczoraj meczu nie oglądać, obejrzałem i to była strata czasu. Pisać też nie ma co, bo nie spodziewam się zmiany na istotnie lepsze.
Podobno to dobry człowiek, tylko u nas teraz raczej się nie sprawdzi. To co każe grać piłkarzom kończy się takimi akcjami jak Sadloka z Jagiellonią.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując