czaro napisał(a):

Ok. Bo chwilami się gubię, co sądzisz. Czy Gula jest zły sam w sobie, czy zły dla Wisły. Na pewno sporo osób uważa, że zły sam w sobie, w co ja akurat wątpię.
Jestem już tym tematem i Wisłą zmęczony. Miałem wczoraj meczu nie oglądać, obejrzałem i to była strata czasu. Pisać też nie ma co, bo nie spodziewam się zmiany na istotnie lepsze.
|
Podobno to dobry człowiek, tylko u nas teraz raczej się nie sprawdzi. To co każe grać piłkarzom kończy się takimi akcjami jak Sadloka z Jagiellonią.