Wyświetl pojedynczy post
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.11.2021, 16:08
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
…
Bredzisz. Człowieku, przeglad kadry to jest proces. To nie jest takie proste, że sobie stwierdzi w ciagu dwóch miesiecy: ten i ten mi nie pasuje, prosze mi sciagnac kogos lepszego. On musi poznac zawodników, poznac ich umiejetnosci, charaktery, jak reagują na niektore sytuacje, porazki itd. Czy w ogole nadają sie do realizacji swojej filozofi futbolu. Śmiem twierdzić, że dopiero teraz może pokusić sie o jakies pierwsze wnioski i wspolnie z dyrektorem sportowym odpowiednio reagować w zimowym okienku. A pomysł żeby ściągać na siłę darmowych odpadów i firmować to swoim nazwiskiem, pozwolisz że przemilcze.
Ostatnio edytowane przez Raffaello89 : 27.11.2021 o godz. 16:14.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując