|
Potrzebujemy co najmniej 3 DOBRYCH piłkarzy -
defensywnego pomocnika
ofensywnego pomocnika
napastnika
W zimie zapożyczyć się (chyba że ktoś kupi Yawa) i ściągnąć takich piłkarzy a w lecie pozbyć się :
Sadloka
Buchalika
Kieszka
Adiego
Hanouska
Hugiego
Savica
Forbsa
Zdybowicza
Sobola
Skvarki
Kliementa
i budżet się zrównoważy.
Powód: Kieszek
Ostatnio edytowane przez TSWojtas : 27.11.2021 o godz. 16:31.
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|