|
Mieliśmy trenera od krakowskiej piłki - Moskal się nazywa. On potrafił odcisnąć swoje piętno na zespole. Było widać co chce by zawodnicy robili i oni to robili! Brakowało wykończenia, skuteczności i zdarzały się głupie bramki dla przeciwników. U Guli nie ma nic . Nie ma stylu, pomysłu, bramek i punktów. Dodatkowo są prezenty jak czerwa , karne i niedługo pewnie samobóje.
aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
|