Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

"...stypendia miejskie, które stanowiły ogromny procent budżetu klubu, stanęły pod znakiem zapytania"
Klub oparty na stypendiach miejskich nie jest klubem profesjonalnym, tylko amatorskim.
I to jest przykre, ogrywają już nas jak chcą na naszym stadionie, amatorzy na stypendiach, z Dawidem Abramowiczem w składzie, którego 95% tego forum nazywała szrotem i przypinała trenerowi Peterowi Hyballi ordery, pomimo tego że w 10 meczach zrobił tylko 1 wygraną, ale za to "pozbył się szrotu" (Abramowicza, Maka). I zamiast tego Abramowicza grał prawonożnym V-ligowym graczem - Burligą. No ale to już stare dzieje.