Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 27.11.2021, 15:17
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dla kontrastu fajna lektura jak to wyglada w profesjonlanym klubie z polskiego topu
https://weszlo.com/2021/11/26/radomi...transfery-2021
"...stypendia miejskie, które stanowiły ogromny procent budżetu klubu, stanęły pod znakiem zapytania"

Klub oparty na stypendiach miejskich nie jest klubem profesjonalnym, tylko amatorskim.

I to jest przykre, ogrywają już nas jak chcą na naszym stadionie, amatorzy na stypendiach, z Dawidem Abramowiczem w składzie, którego 95% tego forum nazywała szrotem i przypinała trenerowi Peterowi Hyballi ordery, pomimo tego że w 10 meczach zrobił tylko 1 wygraną, ale za to "pozbył się szrotu" (Abramowicza, Maka). I zamiast tego Abramowicza grał prawonożnym V-ligowym graczem - Burligą. No ale to już stare dzieje.
Odpowiedz cytując