Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1487
Stary 27.11.2021, 13:35
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nikt niczego nie sabotuje. Psychika i motywacja nie jest u nich najmocniejsza, ale daruj sobie te frustracje i teorie spiskowe w każdym temacie i w każdym poście.

BTW:
https://mobile.twitter.com/jarokrole...37176318824449
No to jak motywacja nie jest u nich najmocniejsza, to są do wywalenia w trybie natychmiastowym. Czyli pośrednio przyznajesz że Drozd ma rację i przycinają w wuja. Jak się takiemu Gruszkowskiemu nie chce to wypożyczyć wielką gwiazdę do Kolejarza Stróże i tam niech pracuje nad psychiką.

I ja tu jeszcze dodam jedną ważną rzecz - to że sobie lecą w ciula i przechodzą pierwszą połowę obok meczu to nie jest urojenie moje albo Drozda - to wynika z pomeczowej konferencji Guli. Nawet Cybermarian o tym wspomina. Więc może skończmy bronić tych patałachów bez ambicji?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.11.2021 o godz. 13:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując