czaro napisał(a):

No to jak motywacja nie jest u nich najmocniejsza, to są do wywalenia w trybie natychmiastowym. Czyli pośrednio przyznajesz że Drozd ma rację i przycinają w wuja. Jak się takiemu Gruszkowskiemu nie chce to wypożyczyć wielką gwiazdę do Kolejarza Stróże i tam niech pracuje nad psychiką.
I ja tu jeszcze dodam jedną ważną rzecz - to że sobie lecą w ciula i przechodzą pierwszą połowę obok meczu to nie jest urojenie moje albo Drozda - to wynika z pomeczowej konferencji Guli. Nawet Cybermarian o tym wspomina. Więc może skończmy bronić tych patałachów bez ambicji?