Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1485
Stary 27.11.2021, 12:08
Tu nie filozofia gry jest problemem, bo broniąc się i licząc na kontrę efekty byłyby podobne. Czego by kopacze nie robili to z takim zaangażowaniem g... z tego będzie. Oni nie mają wiary, chęci, złośći, a to sprawia że kopią się po czołach. A kopanie się po czołach ze zwieszonymi głowami nie przyciąga.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Hybalę można było zwolnić normalnie, po sezonie i utrzymaniu, bez cyrku z cieszynką która była żenująca na wielu poziomach (drużyna przegrywa, a kapitan po golu pajacuje sobie zabierając czas). To pokazało ile znaczy trener w Wiśle.
Problem w tym że jakby nie "słabe wyniki" czyli sabotowanie gry przez kopaczy za przyzwoleniem właściciela to sezon moglibyśmy skończyć koło 8 miejsca i wtedy głupio by było wywalać trenera. Po takiej mistyfikacji w otoczce medialnej nagonki, płaczów piłkarzyków i żenujących demonstracji właściciela Gula jest zwyczajnie zaszczuty, taki kwiatek do kożucha, nikomu do niczego nie potrzebny bo nikt go nie słucha. Nie chce zostać oszołomem tak jak poprzednik, z tą różnicą że łysym...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując